logo
KONCERT DUETU VRÁMOLL
KONCERT DUETU VRÁMOLL
DZIEŃ W TEATRZE - I i II stopień
DZIEŃ W TEATRZE - I i II stopień
PŁYWANIE - I stopień
PŁYWANIE - I stopień
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE I PÓŁROCZA
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE I PÓŁROCZA
ROZŚWIETLENIE CHOINKI W SUCHEJ GÓRNEJ - przedszkole i kl. 6-9
ROZŚWIETLENIE CHOINKI W SUCHEJ GÓRNEJ - przedszkole i kl. 6-9
MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY
MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY
KRABICE OD BOT 2022
KRABICE OD BOT 2022
MIKOŁAJKI W SZKOLE
MIKOŁAJKI W SZKOLE
KONKURS CZYTELNICZY "Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH"
KONKURS CZYTELNICZY "Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH"
pIšQworky i SUDOKU
pIšQworky i SUDOKU
WIZYTA W KARWIŃSKIEJ "PRZEMYSŁÓWCE" - kl. 8-9
WIZYTA W KARWIŃSKIEJ "PRZEMYSŁÓWCE" - kl. 8-9
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2022
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH 2022
Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH 2022
NOCNE CZUWANIE 2022
NOCNE CZUWANIE 2022
CZYTANIE "DZIADÓW" - kl. 7
CZYTANIE "DZIADÓW" - kl. 7
WARSZTATY SZKOLNE - kl. 6
WARSZTATY SZKOLNE - kl. 6
WYBORY W SZKOŁOWIE - II stopień
WYBORY W SZKOŁOWIE - II stopień
EDUbus - kl. 8 i 9
EDUbus - kl. 8 i 9
UROCZYSTE WRĘCZENIE LEGITYMACJI SZKOLNYCH
UROCZYSTE WRĘCZENIE LEGITYMACJI SZKOLNYCH
SPOTKANIE Z POLSKIMI POLICJANTAMI
SPOTKANIE Z POLSKIMI POLICJANTAMI
XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
ETNOGADKI - świetlica szkolna
ETNOGADKI - świetlica szkolna
TEATR LALEK "BAJKA" - I stopień
TEATR LALEK "BAJKA" - I stopień
Mały Świat Techniki U6 - I stopień
Mały Świat Techniki U6 - I stopień
DZIEŃ JUBILATÓW 2022
DZIEŃ JUBILATÓW 2022
OBÓZ ADAPTACYJNY - kl. 6
OBÓZ ADAPTACYJNY - kl. 6
MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 4 i 5
MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 4 i 5
HYUNDAI - kl. 8 i 9
HYUNDAI - kl. 8 i 9
ZIELONA SZKOŁA NAD BAŁTYKIEM - kl. 8
ZIELONA SZKOŁA NAD BAŁTYKIEM - kl. 8
KASZUBY, ERASMUS - kl. 7
KASZUBY, ERASMUS - kl. 7
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
PUCHAR LATA - "DWA OGNIE"
PUCHAR LATA - "DWA OGNIE"
CZYTANIE CZYNI CUDA I DEMENCJA CYFROWA - wykłady
CZYTANIE CZYNI CUDA I DEMENCJA CYFROWA - wykłady
KOPŘIVNICE, HUKVALDY, LASER GAME - WYCIECZKA kl. 6-7
KOPŘIVNICE, HUKVALDY, LASER GAME - WYCIECZKA kl. 6-7
NYDEK - WYCIECZKA kl. 8
NYDEK - WYCIECZKA kl. 8
PLENEROWE WARSZTATY CERAMICZNE, ŁĄCZKA - I stopień
PLENEROWE WARSZTATY CERAMICZNE, ŁĄCZKA - I stopień
FESTYN SZKOLNY 2022
FESTYN SZKOLNY 2022
MALI ELEKTRONICY, FIZYKA - kl. 6
MALI ELEKTRONICY, FIZYKA - kl. 6
WYCIECZKA DO CIESZYNA - I stopień
WYCIECZKA DO CIESZYNA - I stopień
CHORWACJA 2022
CHORWACJA 2022
MAŁA SUSKA OLIMPIADA
MAŁA SUSKA OLIMPIADA
DZIEŃ DZIECKA - I stopień
DZIEŃ DZIECKA - I stopień
ILA 2022 - fot. Marian Weiser
ILA 2022 - fot. Marian Weiser
POKAZ PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
POKAZ PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
BIEG PRZYJAŹNI 2022
BIEG PRZYJAŹNI 2022
26. PRZEGLĄD CIESZŃSKIEJ PIEŚNI LUDOWEJ
26. PRZEGLĄD CIESZŃSKIEJ PIEŚNI LUDOWEJ
OŚWIĘCIM - kl. 7 i 8
OŚWIĘCIM - kl. 7 i 8
WYSTAWA STROJÓW LUDOWYCH
WYSTAWA STROJÓW LUDOWYCH
DZIEŃ ZIEMI 2022 - I stopień
DZIEŃ ZIEMI 2022 - I stopień
SZOŁDRY WIELKANOCNE - kl.
SZOŁDRY WIELKANOCNE - kl.
ZAPISY DO 1 KLASY
ZAPISY DO 1 KLASY
PRZEDSZKOLAKI W 1 KLASIE
PRZEDSZKOLAKI W 1 KLASIE
SUKCES PŁYWAKÓW
SUKCES PŁYWAKÓW
1 KWIETNIA - DZIEŃ BEZ PLECAKA
1 KWIETNIA - DZIEŃ BEZ PLECAKA
DZIEŃ CZYTANIA TOLKIENA
DZIEŃ CZYTANIA TOLKIENA
SPOTKANIE AUTORSKIE Z FRANCISZKIEM BAŁONEM
SPOTKANIE AUTORSKIE Z FRANCISZKIEM BAŁONEM
ELIMINACJE SZKOLNE DO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ 2022
ELIMINACJE SZKOLNE DO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ 2022
ZBIÓRKA DLA DZIECI Z UKRAINY
ZBIÓRKA DLA DZIECI Z UKRAINY
LEKCJA BIBLIOTECZNA
LEKCJA BIBLIOTECZNA
TŁUSTY CZWARTEK
TŁUSTY CZWARTEK
KURS PŁYWANIA - kl. 1-5
KURS PŁYWANIA - kl. 1-5
ZIMA W ŚWIETLICY
ZIMA W ŚWIETLICY
GOTOWANIE W KUCHENCE SZKOLNEJ - KLUBIK
GOTOWANIE W KUCHENCE SZKOLNEJ - KLUBIK
KURS NARCIARSKI - KL. 7-8
KURS NARCIARSKI - KL. 7-8
DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ŚWIETLICA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ŚWIETLICA
SPOTKANIA NOWOROCZNE 2022
SPOTKANIA NOWOROCZNE 2022
ŚWIĘTA W SZKOLE
ŚWIĘTA W SZKOLE
WARSZTATY W "PRZEMYSŁÓWCE" - kl. 8, 9
WARSZTATY W "PRZEMYSŁÓWCE" - kl. 8, 9
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
ZDROWO I ZABAWNIE
ZDROWO I ZABAWNIE
SPOTKANIA Z PISARKAMI
SPOTKANIA Z PISARKAMI
EKSPERYMENTY CHEMICZNE - kl. 8
EKSPERYMENTY CHEMICZNE - kl. 8
ZIELONA SZKOŁA W BESKIDACH
ZIELONA SZKOŁA W BESKIDACH
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
WYCIECZKA DO PRAGI - kl. 9
WYCIECZKA DO PRAGI - kl. 9
SPRZĄTANIE SUCHEJ GÓRNEJ
SPRZĄTANIE SUCHEJ GÓRNEJ
MŁODE ŻWIRKOWISKO
MŁODE ŻWIRKOWISKO
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
POŻEGNANIE KLASY 9
POŻEGNANIE KLASY 9
FILIPKA - kl. 6
FILIPKA - kl. 6
SLACKLINE - kl. 8 i 9
SLACKLINE - kl. 8 i 9
SZUKANIE SKARBU - I stopień
SZUKANIE SKARBU - I stopień
PIECZENIE PIZZY W SZKOLE - kl. 6
PIECZENIE PIZZY W SZKOLE - kl. 6
KODOWANIE, SZYFROWANIE W U6 - kl. 6
KODOWANIE, SZYFROWANIE W U6 - kl. 6
OSTRAWICA - kl. 7
OSTRAWICA - kl. 7
ŚCIANKA WSPINACZKOWA - kl. 8 i 9
ŚCIANKA WSPINACZKOWA - kl. 8 i 9
PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "O KIJU SAMOBIJU" - przedszkole i I stopień
PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "O KIJU SAMOBIJU" - przedszkole i I stopień
WYCIECZKA NA GIROWĄ - kl. 8, 9
WYCIECZKA NA GIROWĄ - kl. 8, 9
PRELEKCJA Z POLICJANTEM - II stopień
PRELEKCJA Z POLICJANTEM - II stopień
ŚWIAT TECHNIKI U6 - kl. 9
ŚWIAT TECHNIKI U6 - kl. 9
MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 4 i 5
MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 4 i 5
ZOO Ostrawa - I stopień
ZOO Ostrawa - I stopień
KISZENIE OGÓRKÓW, CZYLI CHEMIA w kl. 8
KISZENIE OGÓRKÓW, CZYLI CHEMIA w kl. 8
WYMIANA POCZTÓWKOWA - kl. 3
WYMIANA POCZTÓWKOWA - kl. 3
ŚWIAT TECHNIKI U6 - kl. 6 i 7
ŚWIAT TECHNIKI U6 - kl. 6 i 7
ŚWIAT TECHNIKI U6 - kl. 8 i 9
ŚWIAT TECHNIKI U6 - kl. 8 i 9
CASHFLOW - kl. 6
CASHFLOW - kl. 6
DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO- I stopień
DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO- I stopień
DEGUSTACJA SERÓW
DEGUSTACJA SERÓW
DZIEŃ MAMY - I stopień
DZIEŃ MAMY - I stopień
MATEMATYKA W PLENERZE - kl. 4
MATEMATYKA W PLENERZE - kl. 4
PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2021 - kl. 1 i 3
PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2021 - kl. 1 i 3
DZIEŃ ZIEMI 2021 - I stopień
DZIEŃ ZIEMI 2021 - I stopień
KARNAWAŁ - KL. 1-3
KARNAWAŁ - KL. 1-3
ŚWIADECTWA PÓŁROCZNE, KL. 1-3
ŚWIADECTWA PÓŁROCZNE, KL. 1-3
"DZIEŃ OWOCOWY", KL. 1-3
"DZIEŃ OWOCOWY", KL. 1-3
WF na I stopniu
WF na I stopniu
MIKOŁAJKI 2020
MIKOŁAJKI 2020
WYSTAWA PSZCZELARSKA
WYSTAWA PSZCZELARSKA
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
INWESTYCJE W SZKOLE
INWESTYCJE W SZKOLE
ZAWODY ROWEROWE 2020
ZAWODY ROWEROWE 2020
NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021
NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021
KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
Z WIZYTĄ U PIERWSZOKLASISTÓW
Z WIZYTĄ U PIERWSZOKLASISTÓW
NAUKA W DOMU - KL. 9
NAUKA W DOMU - KL. 9
NAUKA W DOMU - KL. 8
NAUKA W DOMU - KL. 8
NAUKA W DOMU - KL. 4
NAUKA W DOMU - KL. 4
NAUKA W DOMU - KL. 3
NAUKA W DOMU - KL. 3
NAUKA W DOMU - KL. 1
NAUKA W DOMU - KL. 1
TALENT STAR
TALENT STAR
MISTRZ PIÓRA, MISTRZ ORTOGRAFII
MISTRZ PIÓRA, MISTRZ ORTOGRAFII
SZKOLENIE 7xA
SZKOLENIE 7xA
MAŁY ŚWIAT TECHNIKI "U6" - II stopień
MAŁY ŚWIAT TECHNIKI "U6" - II stopień
KURS NARCIARSKI ISTEBNA 2020 - kl. 7, 8
KURS NARCIARSKI ISTEBNA 2020 - kl. 7, 8
ZAKOŃCZENIE PÓŁROCZA - I stopień
ZAKOŃCZENIE PÓŁROCZA - I stopień
CASHFLOW - kl. 8
CASHFLOW - kl. 8
ROGALIKI Z NASZEJ KUCHENKI - kl. 7
ROGALIKI Z NASZEJ KUCHENKI - kl. 7
BALIK 2020
BALIK 2020
PRZEGLĄD DZIAŁALNOŚCI ŚPIEWACZEJ
PRZEGLĄD DZIAŁALNOŚCI ŚPIEWACZEJ
WARSZTATY SZKOLNE - kl. 6
WARSZTATY SZKOLNE - kl. 6
WYCIECZKA DO SKANSENU "CHATA CHLEBOWA" - I stopień
WYCIECZKA DO SKANSENU "CHATA CHLEBOWA" - I stopień
MAM TALENT!
MAM TALENT!
WIGILIJKA PIERWSZAKÓW
WIGILIJKA PIERWSZAKÓW
FINAŁ XVI KONKURSU GWAR
FINAŁ XVI KONKURSU GWAR
FINAŁ KONKURSU "Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH"
FINAŁ KONKURSU "Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH"
CzeBumBal - TURNIEJ W KARWINIE
CzeBumBal - TURNIEJ W KARWINIE
TURNIEJ UNIHOKEJA
TURNIEJ UNIHOKEJA
KONKURS RECYTATORSKI - FINAŁ
KONKURS RECYTATORSKI - FINAŁ
MIKOŁAJKI 2019
MIKOŁAJKI 2019
KONKURS SZOPEK
KONKURS SZOPEK
XVI KONKURS GWAR
XVI KONKURS GWAR
30. ROCZNICA UPADKU KOMUNIZMU
30. ROCZNICA UPADKU KOMUNIZMU
PRZYSTANEK DWUJĘZYCZNOŚĆ
PRZYSTANEK DWUJĘZYCZNOŚĆ
ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKEREM
ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKEREM
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2019
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2019
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OKRĘGOWY
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OKRĘGOWY
SPOTKANIE Z PISARKAMI
SPOTKANIE Z PISARKAMI
FEDROWANIE Z FOLKLOREM 2019
FEDROWANIE Z FOLKLOREM 2019
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
JUBILACI 2019
JUBILACI 2019
NA WYSTAWIE PSZCZELARZY
NA WYSTAWIE PSZCZELARZY
PROJEKT EDUKACYJNY "ŁĄCZY NAS ŚLĄSK CIESZYŃSKI" - kl. 9
PROJEKT EDUKACYJNY "ŁĄCZY NAS ŚLĄSK CIESZYŃSKI" - kl. 9
BOISKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 3 i 4
BOISKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 3 i 4
NOCNE CZUWANIE 2019
NOCNE CZUWANIE 2019
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
WARSZAWA DLA LIDERÓW by ADAM CIENCIALA
WARSZAWA DLA LIDERÓW by ADAM CIENCIALA
AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII - kl. 8
AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII - kl. 8
WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA - kl. 8 i 9
WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA - kl. 8 i 9
WYCIECZKA DO PSZCZYNY - I stopień
WYCIECZKA DO PSZCZYNY - I stopień
ZAWODY ROWEROWE - I stopień
ZAWODY ROWEROWE - I stopień
LEKCJA TERENOWA - KL. 3
LEKCJA TERENOWA - KL. 3
MŁODE ŻWIRKOWISKO 2019 - KL. 6
MŁODE ŻWIRKOWISKO 2019 - KL. 6
NARODOWE CZYTANIE 2019
NARODOWE CZYTANIE 2019
"ZIELONA SZKOŁA" NAD BAŁTYKIEM - KL. 7
"ZIELONA SZKOŁA" NAD BAŁTYKIEM - KL. 7
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
PASZÓWKA - I stopień
PASZÓWKA - I stopień
TURNIEJ O PUCHAR LATA
TURNIEJ O PUCHAR LATA
WYCIECZKA KL. 9
WYCIECZKA KL. 9
WYCIECZKA KL. 7
WYCIECZKA KL. 7
CIEKAWE SPOTKANIA
CIEKAWE SPOTKANIA
WYCIECZKA NA GIROWĄ - I stopień
WYCIECZKA NA GIROWĄ - I stopień
STRAŻACY W SZKOLE
STRAŻACY W SZKOLE
CHORWACJA 2019
CHORWACJA 2019
ZŁOTA PIĄTKA 2019
ZŁOTA PIĄTKA 2019
FESTYN 2019
FESTYN 2019
RADIO OSTRAWA - kl. 8
RADIO OSTRAWA - kl. 8
SHERLOCK HOLMES 2019
SHERLOCK HOLMES 2019
ILA 2019
ILA 2019
LEKCJA BIBLIOTECZNA - I stopień
LEKCJA BIBLIOTECZNA - I stopień
SPOTKANIE Z BOTANIKIEM - I stopień
SPOTKANIE Z BOTANIKIEM - I stopień
WIZYTA W CENTRUM DORADZTWA ZAWODOWEGO - kl. 8
WIZYTA W CENTRUM DORADZTWA ZAWODOWEGO - kl. 8
DZIEŃ ZIEMI - kl. 6, 7
DZIEŃ ZIEMI - kl. 6, 7
DZIEŃ ZIEMI - kl. 3-5
DZIEŃ ZIEMI - kl. 3-5
DZIEŃ ZIEMI - kl. 1, 2
DZIEŃ ZIEMI - kl. 1, 2
SPOTKANIE Z PANIĄ DOKTOR - I stopień
SPOTKANIE Z PANIĄ DOKTOR - I stopień
XXV PRZEGLĄD CIESZYŃSKIEJ PIEŚNI LUDOWEJ
XXV PRZEGLĄD CIESZYŃSKIEJ PIEŚNI LUDOWEJ
42. BIEG PRZYJAŹNI - STONAWA
42. BIEG PRZYJAŹNI - STONAWA
ŚWIĘTO POLSKIEJ FLAGI - świetlica
ŚWIĘTO POLSKIEJ FLAGI - świetlica
LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM - kl. 2
LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM - kl. 2
NAJMŁODSI W KUCHNI - kl. 1 i 2
NAJMŁODSI W KUCHNI - kl. 1 i 2
PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW - kl. 1
PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW - kl. 1
SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI - kl. 2
SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI - kl. 2
KONKURS PLASTYCZNY Mapík Havířovský
KONKURS PLASTYCZNY Mapík Havířovský
POKAZOWA LEKCJA PŁYWANIA - 1 stopień
POKAZOWA LEKCJA PŁYWANIA - 1 stopień
MISTRZOSTWA W PŁYWANIU - BYSTRZYCA 2019
MISTRZOSTWA W PŁYWANIU - BYSTRZYCA 2019
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2019
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2019
DZIEŃ NAUCZYCIELA 2019
DZIEŃ NAUCZYCIELA 2019
HISTORIA MUZYKI W PIGUŁCE
HISTORIA MUZYKI W PIGUŁCE
KRAKÓW I WIELICZKA - kl. 4, 5, 6
KRAKÓW I WIELICZKA - kl. 4, 5, 6
MATEMATYKA I FIZYKA - kl. 6
MATEMATYKA I FIZYKA - kl. 6
KONKURS KRASOMÓWCZY
KONKURS KRASOMÓWCZY
GRY PODŁOGOWE - I stopień
GRY PODŁOGOWE - I stopień
TEATR - I stopień
TEATR - I stopień
LEKCJE PŁYWANIA - I stopień
LEKCJE PŁYWANIA - I stopień
DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
SPOTKANIE Z KYNOTERAPEUTKĄ - I stopień
SPOTKANIE Z KYNOTERAPEUTKĄ - I stopień
KULIG - I stopień
KULIG - I stopień
KURS NARCIARSKI, ISTEBNA 2019 - kl. 7, 8
KURS NARCIARSKI, ISTEBNA 2019 - kl. 7, 8
BALIK KARNAWAŁOWY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA - 19.01.2019
BALIK KARNAWAŁOWY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA - 19.01.2019
KONCERT NOWOROCZNY - 10.01.2019
KONCERT NOWOROCZNY - 10.01.2019
DRZWI OTWARTE - DAKOL, HAWIERZÓW - kl. 9
DRZWI OTWARTE - DAKOL, HAWIERZÓW - kl. 9
SZKOLNE "MAM TALENT!"
SZKOLNE "MAM TALENT!"
GALA FINAŁOWA XV KONKURSU GWAR
GALA FINAŁOWA XV KONKURSU GWAR
FINAŁ KONKURSU RECYTATORSKIEGO - GNOJNIK 2018
FINAŁ KONKURSU RECYTATORSKIEGO - GNOJNIK 2018
TURNIEJ UNIHOKEJA - I stopień
TURNIEJ UNIHOKEJA - I stopień
MIKOŁAJÓWKA 2018
MIKOŁAJÓWKA 2018
ZAPALENIE ŚWIATEŁEK NA CHOINCE GMINNEJ
ZAPALENIE ŚWIATEŁEK NA CHOINCE GMINNEJ
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA W KARWINIE - WARSZTATY kl. 6, 7 i 8
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA W KARWINIE - WARSZTATY kl. 6, 7 i 8
SPOTKANIE Z FARMACEUTKĄ - I stopień
SPOTKANIE Z FARMACEUTKĄ - I stopień
KONKURS GWAR
KONKURS GWAR
DUSZNIKI ZDRÓJ, kl. 9
DUSZNIKI ZDRÓJ, kl. 9
Zakupy trzecioklasistów
Zakupy trzecioklasistów
DZIEŃ PROJEKTOWY "NIEPODLEGŁE 2018"
DZIEŃ PROJEKTOWY "NIEPODLEGŁE 2018"
"KOBIETY NIEPODLEGŁOŚCI"
"KOBIETY NIEPODLEGŁOŚCI"
PROJEKT WOLONTARYJNY - kl. 9
PROJEKT WOLONTARYJNY - kl. 9
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OBWODOWY, Czeski Cieszyn
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OBWODOWY, Czeski Cieszyn
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
NIECH ŻYJĄ NIEPODLEGŁE!
NIECH ŻYJĄ NIEPODLEGŁE!
SPOTKANIE Z DENTYSTKĄ - I stopień
SPOTKANIE Z DENTYSTKĄ - I stopień
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA w KARWINIE - warsztaty kl. 6 i 7
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA w KARWINIE - warsztaty kl. 6 i 7
WIEŻA FRANCISZEK - wycieczka II stopnia
WIEŻA FRANCISZEK - wycieczka II stopnia
GRAŻYNA BĄKIEWICZ - SPOTKANIE Z PISARKĄ
GRAŻYNA BĄKIEWICZ - SPOTKANIE Z PISARKĄ
NOCNE CZUWANIE 2018
NOCNE CZUWANIE 2018
Pola Nadziei - sadzenie cebulek żonkili
Pola Nadziei - sadzenie cebulek żonkili
Pierwsze gotowanie w szkolnej kuchence - KL. 8
Pierwsze gotowanie w szkolnej kuchence - KL. 8
Spotkanie Jubilatów, Dom Robotniczy w Suchej Górnej, 2.10.2018
Spotkanie Jubilatów, Dom Robotniczy w Suchej Górnej, 2.10.2018
Wioska Wałaska (Rožnov p.Radhoštěm) - wycieczka edukacyjna uczniów I stopnia
Wioska Wałaska (Rožnov p.Radhoštěm) - wycieczka edukacyjna uczniów I stopnia
Pogadanka z policjantem - I.stopień
Pogadanka z policjantem - I.stopień
„Zielona Szkoła”, Jastrzębia Góra 22.09 - 4.10.2018
„Zielona Szkoła”, Jastrzębia Góra 22.09 - 4.10.2018
Wystawa pszczelarzy
Wystawa pszczelarzy
Zawody Kolarskie
Zawody Kolarskie
Miasteczko Ruchu Drogowego (kl. 3 i 4)
Miasteczko Ruchu Drogowego (kl. 3 i 4)
Finanční gramotnost – wykład Joanny Bilan
Finanční gramotnost – wykład Joanny Bilan
Wycieczka kl. 8 do Ligotki Kameralnej
Wycieczka kl. 8 do Ligotki Kameralnej
Turniej "O Puchar Lata" w Cierlicku
Turniej "O Puchar Lata" w Cierlicku
Wycieczka - kl. 7, Mosty koło Jabłonkowa
Wycieczka - kl. 7, Mosty koło Jabłonkowa
Wycieczka uczniów I stopnia z rodzicami na Skałkę
Wycieczka uczniów I stopnia z rodzicami na Skałkę
Festyn 2018 pt. "Czterej pancerni i pies"
Festyn 2018 pt. "Czterej pancerni i pies"
ILA 2018
ILA 2018
VIDA Brno i muzical "Bítls"-kl.7.i 8.
VIDA Brno i muzical "Bítls"-kl.7.i 8.
Filip laureatem!
Filip laureatem!
Ptaki drapieżne
Ptaki drapieżne
"Ovoce do škol" - degustacja
"Ovoce do škol" - degustacja
Pasowanie uczniów klasy 1. na czytelnika
Pasowanie uczniów klasy 1. na czytelnika
Bieg Przyjaźni 2018
Bieg Przyjaźni 2018
Boisko ruchu drogowego - kl. 3 - 5
Boisko ruchu drogowego - kl. 3 - 5
ZOO - I stopień
ZOO - I stopień
Talenty śpiewacze w Ostrawie
Talenty śpiewacze w Ostrawie
Wycieczka uczniów I stopnia do Karwiny
Wycieczka uczniów I stopnia do Karwiny
Sherlock Holmes - Przygoda na Wzgórzu zamkowym
Sherlock Holmes - Przygoda na Wzgórzu zamkowym
ZOO Ostawa
ZOO Ostawa
Lekcje edukacyjne w ostrawskim zoo
Lekcje edukacyjne w ostrawskim zoo
ZAWODY PŁYWACKIE
ZAWODY PŁYWACKIE
Klocki Merkur
Klocki Merkur
Strażacy
Strażacy
Pływanie 2018 - I stopień
Pływanie 2018 - I stopień
Zjazd Gwiaździsty 2018
Zjazd Gwiaździsty 2018
Zdrowo i wesoło
Zdrowo i wesoło
"Lepimy" śmietankowe bałwany
"Lepimy" śmietankowe bałwany
Matematyka finansowa na wesoło
Matematyka finansowa na wesoło
Mistrz ortografii
Mistrz ortografii
Istebna 2018 - kurs narciarski
Istebna 2018 - kurs narciarski
Nowe komputery
Nowe komputery
Balik Maskowy
Balik Maskowy
Koncert Noworoczny
Koncert Noworoczny
Spotkanie laureatów konkursu czytelniczego z pisarką Beatą Ostrowicką
Spotkanie laureatów konkursu czytelniczego z pisarką Beatą Ostrowicką
"Kolędowani po gorolsku" w Trzanowicach
"Kolędowani po gorolsku" w Trzanowicach
Konkurs recytatorski - finał
Konkurs recytatorski - finał
Turniej unihokeja o Puchar Mikołaja
Turniej unihokeja o Puchar Mikołaja
Duszniki - Zdrój
Duszniki - Zdrój
Boisko ruchu drogowego kl. 3. - 5.
Boisko ruchu drogowego kl. 3. - 5.
Ekskursja 1. stopnia do Świata Techniki w Ostrawie
Ekskursja 1. stopnia do Świata Techniki w Ostrawie
Spotkanie autorskie uczniów II stopnia z Pawłem Wakułą
Spotkanie autorskie uczniów II stopnia z Pawłem Wakułą
Spotkanie autorskie uczniów I stopnia z pisarką Katarzyną Wasilkowską
Spotkanie autorskie uczniów I stopnia z pisarką Katarzyną Wasilkowską
Pszczelarze
Pszczelarze
Sportowe przedpołudnie z TJ Depos Horní Suchá
Sportowe przedpołudnie z TJ Depos Horní Suchá
Spotkanie z żołnierzami jednostki wojskowej AGAT z Gliwic
Spotkanie z żołnierzami jednostki wojskowej AGAT z Gliwic
Oświęcim 2017
Oświęcim 2017
Żwirkowisko
Żwirkowisko
Bałtyk 2017
Bałtyk 2017
Copyright © 2019 PSP Sucha Górna. All righrs reserved.
Created by Tomasz Folwarczny.