logo
WYSTAWA PSZCZELARSKA
WYSTAWA PSZCZELARSKA
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
INWESTYCJE W SZKOLE
INWESTYCJE W SZKOLE
ZAWODY ROWEROWE 2020
ZAWODY ROWEROWE 2020
NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021
NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021
KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
Z WIZYTĄ U PIERWSZOKLASISTÓW
Z WIZYTĄ U PIERWSZOKLASISTÓW
NAUKA W DOMU - KL. 9
NAUKA W DOMU - KL. 9
NAUKA W DOMU - KL. 8
NAUKA W DOMU - KL. 8
NAUKA W DOMU - KL. 4
NAUKA W DOMU - KL. 4
NAUKA W DOMU - KL. 3
NAUKA W DOMU - KL. 3
NAUKA W DOMU - KL. 1
NAUKA W DOMU - KL. 1
TALENT STAR
TALENT STAR
MISTRZ PIÓRA, MISTRZ ORTOGRAFII
MISTRZ PIÓRA, MISTRZ ORTOGRAFII
SZKOLENIE 7xA
SZKOLENIE 7xA
MAŁY ŚWIAT TECHNIKI "U6" - II stopień
MAŁY ŚWIAT TECHNIKI "U6" - II stopień
KURS NARCIARSKI ISTEBNA 2020 - kl. 7, 8
KURS NARCIARSKI ISTEBNA 2020 - kl. 7, 8
ZAKOŃCZENIE PÓŁROCZA - I stopień
ZAKOŃCZENIE PÓŁROCZA - I stopień
CASHFLOW - kl. 8
CASHFLOW - kl. 8
ROGALIKI Z NASZEJ KUCHENKI - kl. 7
ROGALIKI Z NASZEJ KUCHENKI - kl. 7
BALIK 2020
BALIK 2020
PRZEGLĄD DZIAŁALNOŚCI ŚPIEWACZEJ
PRZEGLĄD DZIAŁALNOŚCI ŚPIEWACZEJ
WARSZTATY SZKOLNE - kl. 6
WARSZTATY SZKOLNE - kl. 6
WYCIECZKA DO SKANSENU "CHATA CHLEBOWA" - I stopień
WYCIECZKA DO SKANSENU "CHATA CHLEBOWA" - I stopień
MAM TALENT!
MAM TALENT!
WIGILIJKA PIERWSZAKÓW
WIGILIJKA PIERWSZAKÓW
FINAŁ XVI KONKURSU GWAR
FINAŁ XVI KONKURSU GWAR
FINAŁ KONKURSU "Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH"
FINAŁ KONKURSU "Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH"
CzeBumBal - TURNIEJ W KARWINIE
CzeBumBal - TURNIEJ W KARWINIE
TURNIEJ UNIHOKEJA
TURNIEJ UNIHOKEJA
KONKURS RECYTATORSKI - FINAŁ
KONKURS RECYTATORSKI - FINAŁ
MIKOŁAJKI 2019
MIKOŁAJKI 2019
KONKURS SZOPEK
KONKURS SZOPEK
XVI KONKURS GWAR
XVI KONKURS GWAR
30. ROCZNICA UPADKU KOMUNIZMU
30. ROCZNICA UPADKU KOMUNIZMU
PRZYSTANEK DWUJĘZYCZNOŚĆ
PRZYSTANEK DWUJĘZYCZNOŚĆ
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2019
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2019
ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKEREM
ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKEREM
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OKRĘGOWY
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OKRĘGOWY
SPOTKANIE Z PISARKAMI
SPOTKANIE Z PISARKAMI
FEDROWANIE Z FOLKLOREM 2019
FEDROWANIE Z FOLKLOREM 2019
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
NA WYSTAWIE PSZCZELARZY
NA WYSTAWIE PSZCZELARZY
JUBILACI 2019
JUBILACI 2019
PROJEKT EDUKACYJNY "ŁĄCZY NAS ŚLĄSK CIESZYŃSKI" - kl. 9
PROJEKT EDUKACYJNY "ŁĄCZY NAS ŚLĄSK CIESZYŃSKI" - kl. 9
BOISKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 3 i 4
BOISKO RUCHU DROGOWEGO - kl. 3 i 4
NOCNE CZUWANIE 2019
NOCNE CZUWANIE 2019
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII - kl. 8
AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII - kl. 8
WARSZAWA DLA LIDERÓW by ADAM CIENCIALA
WARSZAWA DLA LIDERÓW by ADAM CIENCIALA
WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA - kl. 8 i 9
WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA - kl. 8 i 9
WYCIECZKA DO PSZCZYNY - I stopień
WYCIECZKA DO PSZCZYNY - I stopień
ZAWODY ROWEROWE - I stopień
ZAWODY ROWEROWE - I stopień
LEKCJA TERENOWA - KL. 3
LEKCJA TERENOWA - KL. 3
MŁODE ŻWIRKOWISKO 2019 - KL. 6
MŁODE ŻWIRKOWISKO 2019 - KL. 6
NARODOWE CZYTANIE 2019
NARODOWE CZYTANIE 2019
"ZIELONA SZKOŁA" NAD BAŁTYKIEM - KL. 7
"ZIELONA SZKOŁA" NAD BAŁTYKIEM - KL. 7
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
TURNIEJ O PUCHAR LATA
TURNIEJ O PUCHAR LATA
PASZÓWKA - I stopień
PASZÓWKA - I stopień
WYCIECZKA KL. 9
WYCIECZKA KL. 9
WYCIECZKA KL. 7
WYCIECZKA KL. 7
CIEKAWE SPOTKANIA
CIEKAWE SPOTKANIA
STRAŻACY W SZKOLE
STRAŻACY W SZKOLE
WYCIECZKA NA GIROWĄ - I stopień
WYCIECZKA NA GIROWĄ - I stopień
CHORWACJA 2019
CHORWACJA 2019
ZŁOTA PIĄTKA 2019
ZŁOTA PIĄTKA 2019
FESTYN 2019
FESTYN 2019
RADIO OSTRAWA - kl. 8
RADIO OSTRAWA - kl. 8
SHERLOCK HOLMES 2019
SHERLOCK HOLMES 2019
ILA 2019
ILA 2019
LEKCJA BIBLIOTECZNA - I stopień
LEKCJA BIBLIOTECZNA - I stopień
SPOTKANIE Z BOTANIKIEM - I stopień
SPOTKANIE Z BOTANIKIEM - I stopień
WIZYTA W CENTRUM DORADZTWA ZAWODOWEGO - kl. 8
WIZYTA W CENTRUM DORADZTWA ZAWODOWEGO - kl. 8
DZIEŃ ZIEMI - kl. 6, 7
DZIEŃ ZIEMI - kl. 6, 7
DZIEŃ ZIEMI - kl. 3-5
DZIEŃ ZIEMI - kl. 3-5
DZIEŃ ZIEMI - kl. 1, 2
DZIEŃ ZIEMI - kl. 1, 2
42. BIEG PRZYJAŹNI - STONAWA
42. BIEG PRZYJAŹNI - STONAWA
XXV PRZEGLĄD CIESZYŃSKIEJ PIEŚNI LUDOWEJ
XXV PRZEGLĄD CIESZYŃSKIEJ PIEŚNI LUDOWEJ
SPOTKANIE Z PANIĄ DOKTOR - I stopień
SPOTKANIE Z PANIĄ DOKTOR - I stopień
ŚWIĘTO POLSKIEJ FLAGI - świetlica
ŚWIĘTO POLSKIEJ FLAGI - świetlica
NAJMŁODSI W KUCHNI - kl. 1 i 2
NAJMŁODSI W KUCHNI - kl. 1 i 2
LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM - kl. 2
LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM - kl. 2
PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW - kl. 1
PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW - kl. 1
SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI - kl. 2
SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI - kl. 2
KONKURS PLASTYCZNY Mapík Havířovský
KONKURS PLASTYCZNY Mapík Havířovský
POKAZOWA LEKCJA PŁYWANIA - 1 stopień
POKAZOWA LEKCJA PŁYWANIA - 1 stopień
MISTRZOSTWA W PŁYWANIU - BYSTRZYCA 2019
MISTRZOSTWA W PŁYWANIU - BYSTRZYCA 2019
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2019
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2019
DZIEŃ NAUCZYCIELA 2019
DZIEŃ NAUCZYCIELA 2019
HISTORIA MUZYKI W PIGUŁCE
HISTORIA MUZYKI W PIGUŁCE
KRAKÓW I WIELICZKA - kl. 4, 5, 6
KRAKÓW I WIELICZKA - kl. 4, 5, 6
MATEMATYKA I FIZYKA - kl. 6
MATEMATYKA I FIZYKA - kl. 6
KONKURS KRASOMÓWCZY
KONKURS KRASOMÓWCZY
GRY PODŁOGOWE - I stopień
GRY PODŁOGOWE - I stopień
TEATR - I stopień
TEATR - I stopień
LEKCJE PŁYWANIA - I stopień
LEKCJE PŁYWANIA - I stopień
DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
SPOTKANIE Z KYNOTERAPEUTKĄ - I stopień
SPOTKANIE Z KYNOTERAPEUTKĄ - I stopień
KULIG - I stopień
KULIG - I stopień
KURS NARCIARSKI, ISTEBNA 2019 - kl. 7, 8
KURS NARCIARSKI, ISTEBNA 2019 - kl. 7, 8
BALIK KARNAWAŁOWY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA - 19.01.2019
BALIK KARNAWAŁOWY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA - 19.01.2019
KONCERT NOWOROCZNY - 10.01.2019
KONCERT NOWOROCZNY - 10.01.2019
DRZWI OTWARTE - DAKOL, HAWIERZÓW - kl. 9
DRZWI OTWARTE - DAKOL, HAWIERZÓW - kl. 9
SZKOLNE "MAM TALENT!"
SZKOLNE "MAM TALENT!"
GALA FINAŁOWA XV KONKURSU GWAR
GALA FINAŁOWA XV KONKURSU GWAR
FINAŁ KONKURSU RECYTATORSKIEGO - GNOJNIK 2018
FINAŁ KONKURSU RECYTATORSKIEGO - GNOJNIK 2018
TURNIEJ UNIHOKEJA - I stopień
TURNIEJ UNIHOKEJA - I stopień
MIKOŁAJÓWKA 2018
MIKOŁAJÓWKA 2018
ZAPALENIE ŚWIATEŁEK NA CHOINCE GMINNEJ
ZAPALENIE ŚWIATEŁEK NA CHOINCE GMINNEJ
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA W KARWINIE - WARSZTATY kl. 6, 7 i 8
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA W KARWINIE - WARSZTATY kl. 6, 7 i 8
SPOTKANIE Z FARMACEUTKĄ - I stopień
SPOTKANIE Z FARMACEUTKĄ - I stopień
KONKURS GWAR
KONKURS GWAR
DUSZNIKI ZDRÓJ, kl. 9
DUSZNIKI ZDRÓJ, kl. 9
Zakupy trzecioklasistów
Zakupy trzecioklasistów
DZIEŃ PROJEKTOWY "NIEPODLEGŁE 2018"
DZIEŃ PROJEKTOWY "NIEPODLEGŁE 2018"
"KOBIETY NIEPODLEGŁOŚCI"
"KOBIETY NIEPODLEGŁOŚCI"
PROJEKT WOLONTARYJNY - kl. 9
PROJEKT WOLONTARYJNY - kl. 9
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OBWODOWY, Czeski Cieszyn
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP OBWODOWY, Czeski Cieszyn
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY
NIECH ŻYJĄ NIEPODLEGŁE!
NIECH ŻYJĄ NIEPODLEGŁE!
SPOTKANIE Z DENTYSTKĄ - I stopień
SPOTKANIE Z DENTYSTKĄ - I stopień
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA w KARWINIE - warsztaty kl. 6 i 7
SZKOŁA PRZEMYSŁOWA w KARWINIE - warsztaty kl. 6 i 7
WIEŻA FRANCISZEK - wycieczka II stopnia
WIEŻA FRANCISZEK - wycieczka II stopnia
GRAŻYNA BĄKIEWICZ - SPOTKANIE Z PISARKĄ
GRAŻYNA BĄKIEWICZ - SPOTKANIE Z PISARKĄ
NOCNE CZUWANIE 2018
NOCNE CZUWANIE 2018
Pola Nadziei - sadzenie cebulek żonkili
Pola Nadziei - sadzenie cebulek żonkili
Pierwsze gotowanie w szkolnej kuchence - KL. 8
Pierwsze gotowanie w szkolnej kuchence - KL. 8
Spotkanie Jubilatów, Dom Robotniczy w Suchej Górnej, 2.10.2018
Spotkanie Jubilatów, Dom Robotniczy w Suchej Górnej, 2.10.2018
Wioska Wałaska (Rožnov p.Radhoštěm) - wycieczka edukacyjna uczniów I stopnia
Wioska Wałaska (Rožnov p.Radhoštěm) - wycieczka edukacyjna uczniów I stopnia
Pogadanka z policjantem - I.stopień
Pogadanka z policjantem - I.stopień
„Zielona Szkoła”, Jastrzębia Góra 22.09 - 4.10.2018
„Zielona Szkoła”, Jastrzębia Góra 22.09 - 4.10.2018
Wystawa pszczelarzy
Wystawa pszczelarzy
Zawody Kolarskie
Zawody Kolarskie
Miasteczko Ruchu Drogowego (kl. 3 i 4)
Miasteczko Ruchu Drogowego (kl. 3 i 4)
Finanční gramotnost – wykład Joanny Bilan
Finanční gramotnost – wykład Joanny Bilan
Wycieczka kl. 8 do Ligotki Kameralnej
Wycieczka kl. 8 do Ligotki Kameralnej
Turniej "O Puchar Lata" w Cierlicku
Turniej "O Puchar Lata" w Cierlicku
Wycieczka - kl. 7, Mosty koło Jabłonkowa
Wycieczka - kl. 7, Mosty koło Jabłonkowa
Wycieczka uczniów I stopnia z rodzicami na Skałkę
Wycieczka uczniów I stopnia z rodzicami na Skałkę
Festyn 2018 pt. "Czterej pancerni i pies"
Festyn 2018 pt. "Czterej pancerni i pies"
ILA 2018
ILA 2018
VIDA Brno i muzical "Bítls"-kl.7.i 8.
VIDA Brno i muzical "Bítls"-kl.7.i 8.
Filip laureatem!
Filip laureatem!
Ptaki drapieżne
Ptaki drapieżne
"Ovoce do škol" - degustacja
"Ovoce do škol" - degustacja
Pasowanie uczniów klasy 1. na czytelnika
Pasowanie uczniów klasy 1. na czytelnika
Bieg Przyjaźni 2018
Bieg Przyjaźni 2018
Boisko ruchu drogowego - kl. 3 - 5
Boisko ruchu drogowego - kl. 3 - 5
ZOO - I stopień
ZOO - I stopień
Talenty śpiewacze w Ostrawie
Talenty śpiewacze w Ostrawie
Wycieczka uczniów I stopnia do Karwiny
Wycieczka uczniów I stopnia do Karwiny
Sherlock Holmes - Przygoda na Wzgórzu zamkowym
Sherlock Holmes - Przygoda na Wzgórzu zamkowym
ZOO Ostawa
ZOO Ostawa
Lekcje edukacyjne w ostrawskim zoo
Lekcje edukacyjne w ostrawskim zoo
ZAWODY PŁYWACKIE
ZAWODY PŁYWACKIE
Klocki Merkur
Klocki Merkur
Strażacy
Strażacy
Pływanie 2018 - I stopień
Pływanie 2018 - I stopień
Zjazd Gwiaździsty 2018
Zjazd Gwiaździsty 2018
Zdrowo i wesoło
Zdrowo i wesoło
"Lepimy" śmietankowe bałwany
"Lepimy" śmietankowe bałwany
Matematyka finansowa na wesoło
Matematyka finansowa na wesoło
Mistrz ortografii
Mistrz ortografii
Istebna 2018 - kurs narciarski
Istebna 2018 - kurs narciarski
Nowe komputery
Nowe komputery
Balik Maskowy
Balik Maskowy
Koncert Noworoczny
Koncert Noworoczny
Spotkanie laureatów konkursu czytelniczego z pisarką Beatą Ostrowicką
Spotkanie laureatów konkursu czytelniczego z pisarką Beatą Ostrowicką
"Kolędowani po gorolsku" w Trzanowicach
"Kolędowani po gorolsku" w Trzanowicach
Konkurs recytatorski - finał
Konkurs recytatorski - finał
Turniej unihokeja o Puchar Mikołaja
Turniej unihokeja o Puchar Mikołaja
Duszniki - Zdrój
Duszniki - Zdrój
Boisko ruchu drogowego kl. 3. - 5.
Boisko ruchu drogowego kl. 3. - 5.
Ekskursja 1. stopnia do Świata Techniki w Ostrawie
Ekskursja 1. stopnia do Świata Techniki w Ostrawie
Spotkanie autorskie uczniów II stopnia z Pawłem Wakułą
Spotkanie autorskie uczniów II stopnia z Pawłem Wakułą
Spotkanie autorskie uczniów I stopnia z pisarką Katarzyną Wasilkowską
Spotkanie autorskie uczniów I stopnia z pisarką Katarzyną Wasilkowską
Pszczelarze
Pszczelarze
Sportowe przedpołudnie z TJ Depos Horní Suchá
Sportowe przedpołudnie z TJ Depos Horní Suchá
Spotkanie z żołnierzami jednostki wojskowej AGAT z Gliwic
Spotkanie z żołnierzami jednostki wojskowej AGAT z Gliwic
Oświęcim 2017
Oświęcim 2017
Żwirkowisko
Żwirkowisko
Bałtyk 2017
Bałtyk 2017
Copyright © 2019 PSP Sucha Górna. All righrs reserved.
Created by Tomasz Folwarczny.